MIDEA Klima BREEZELESS E inverter CB1-12HRFN8 12000 BTU
59.880 RSD Originalna cena je bila: 59.880 RSD.53.960 RSDTrenutna cena je: 53.960 RSD.
MIDEA Extreme Klima inverter AG-09NXD1.WIK R32
61.980 RSD Originalna cena je bila: 61.980 RSD.54.880 RSDTrenutna cena je: 54.880 RSD.


Midea Extreme Standardna klima MSAG-24HRN1 Wi-fi ready
7Godina garancije!NEMA NA STANJU
98.990 RSD
Midea 24.000 Btu – Veoma snažan standardni ON/OFF klima uređaj predviđen za velike prostore
| Kapacitet klima uređaja | 24.000 BTU |
|---|---|
| Tip klima uređaja | STANDARDNI – ON/OFF |
| Energetska klasa | D |
Šifra proizvoda:
MSAG024620
Kategorije: Midea standardne klime 24.000 BTU, Midea standarni klima uredjaji
Opis
| Kapacitet hlađenja | 24.000BTU (7,03 kW) |
| Kapacitet grejanja | 26.000BTU (7,62 kW) |
| Potrošnja (hlađenje / grejanje) | 2,50 / 2,37 kW |
| Radni medijum | R410A |
| Boja | bela |
| WiFi | spreman za ugradnju |
| Energetska klasa | C / C |
| EER / COP | 3,01 / 3,21 W/W |
| Temperaturni opseg rada | -7°C do +43ºC |
| Pritisak zvuka – unutrašnja jedinica | 48,50 / 42 / 39 dB(A) |
| Pritisak zvuka – spoljna jedinica | 59 dB(A) |
| Protok vazduha (niža / sred. / najveća brz. vent.) | 1121 / 997 / 911 m3/h |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (ŠxVxD) | 1082 x 337 x 234 mm |
| Dimenzije spoljašnje jedinice (ŠxVxD) | 890 x 673x 342 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 14,7 kg |
| Težina spoljašnje jedinice | 52,9 kg |
Recenzije (0)
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Midea Extreme Standardna klima MSAG-24HRN1 Wi-fi ready“ Odustani od odgovora
INFO
- Garancija na proizvode do 7 godina uz uslov redovnog godišnjeg održavanja koje nije uključeno u cenu uređaja ili montaže.
- Predviđeno/okvirno vreme isporuke i ugradnje 3-12 dana nakon u celosti izvršene uplate ugovorene porudžbine u skladu sa uslovima prodaje.
- Usluga ugradnje i propratni materijal nisu uračunati u cenu uređaja.
- Plaćanje putem kredita – karticama i čekovima građana – na odloženo, nije moguće!
Povezani proizvodi
Midea Standardna klima MSAG-12HRN1
43.900 RSD
MIDEA MWF1-09HRN1-QC59
46.999 RSD



Midea Klima uređaji
Recenzije
Još nema komentara.