Midea Extreme Standardna klima MSAG-09HRN1
38.990 RSD
Daljinski za Midea klimu
3.260 RSD Originalna cena je bila: 3.260 RSD.2.290 RSDTrenutna cena je: 2.290 RSD.


Midea Extreme Standardna klima MSAG-18HRN1 Wi-fi ready
7Godina garancije!NEMA NA STANJU
66.890 RSD
Midea ON/OFF snažan i moćan standard klima uređaj za veće prostore
| Tip klima uređaja | STANDARDNI – ON/OFF |
|---|---|
| Kapacitet klima uređaja | 18.000 BTU |
| Energetska klasa | D |
Šifra proizvoda:
MSAG18490
Kategorije: Midea standarni klima uredjaji, Midea standardne klime 18.000 BTU
Opis
| MIDEA MSAG-18HRN1 wifi ready Standardni ON/OFF klima uređaj | |
| Kapacitet hlađenja | 18.000 BTU (5,28 kW) |
| Kapacitet grejanja | 18.500 BTU (5,42 kW) |
| Potrošnja (hlađenje / grejanje) | 1,88 / 1,69 kW |
| WiFi | spreman za ugradnju |
| Radni medijum | R410A |
| Boja | bela |
| Energetska klasa | D / D |
| EER / COP | 3,01 / 3,40 W / W |
| Temperaturni opseg rada | -7°C do +43ºC |
| Pritisak zvuka – unutrašnja jedinica | 44,50 / 38,5 / 30 dB(A) |
| Pritisak zvuka – spoljna jedinica | 58,5 dB(A) |
| Protok vazduha (niža / sred. / najveća brz. vent.) | 820 / 545 / 455 m3/h |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (ŠxVxD) | 971 x 321 x 228 mm |
| Dimenzije spoljašnje jedinice (ŠxVxD) | 765 x 555 x 303 mm |
| Težina unutrašnje jedinice | 12,3 kg |
| Težina spoljašnje jedinice | 34,8 kg |
Recenzije (0)
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Midea Extreme Standardna klima MSAG-18HRN1 Wi-fi ready“ Odustani od odgovora
INFO
- Garancija na proizvode do 7 godina uz uslov redovnog godišnjeg održavanja koje nije uključeno u cenu uređaja ili montaže.
- Predviđeno/okvirno vreme isporuke i ugradnje 3-12 dana nakon u celosti izvršene uplate ugovorene porudžbine u skladu sa uslovima prodaje.
- Usluga ugradnje i propratni materijal nisu uračunati u cenu uređaja.
- Plaćanje putem kredita – karticama i čekovima građana – na odloženo, nije moguće!
Povezani proizvodi
Midea Standardna klima MSAG-12HRN1
43.900 RSD
MIDEA MWF1-09HRN1-QC59
46.999 RSD




Midea Klima uređaji
Recenzije
Još nema komentara.