MIDEA MWF1-09HRN1-QC59
7Godina garancije!NA STANJU
46.999 RSD
| Kapacitet klima uređaja | 9.000 BTU |
|---|---|
| Tip klima uređaja | STANDARDNI – ON/OFF |
Estimated delivery: 5. maj – 12. maj
Šifra proizvoda:
MW09320
Kategorije: Midea standardne klime 9.000 BTU, Midea standarni klima uredjaji
Opis
| Midea klima uređaj MWF1-09HRN1-QC5G | |
| Prozorski klima uređaj | |
| Kapacitet klima uređaja | 9000 BTU |
| Kapacitet hlađenja | 2,6 kW |
| Kapacitet grejanja | 2,6 kW |
| Potrošnja (hlađenje/grejanje) | 1,1/1,0 kW |
| Radni medijum | R410A |
| EER/COP | 2, /2,6 |
| Kapacitet odvlaživanja | 1 l/h |
| Nivo buke | 55/52/50 dB |
| Protok vazduha | 400/360/320 m3/h |
| Klima je opremljen inovativnim sistemom samodijagnostike i automatske zaštite | |
| Dimenzije | 600 x 560 x 380 mm |
| Težina | 39,2 kg |
| Boja | bela |
Recenzije (0)
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MIDEA MWF1-09HRN1-QC59“ Odustani od odgovora
INFO
- Garancija na proizvode do 7 godina uz uslov redovnog godišnjeg održavanja koje nije uključeno u cenu uređaja ili montaže.
- Predviđeno/okvirno vreme isporuke i ugradnje 3-12 dana nakon u celosti izvršene uplate ugovorene porudžbine u skladu sa uslovima prodaje.
- Usluga ugradnje i propratni materijal nisu uračunati u cenu uređaja.
- Plaćanje putem kredita – karticama i čekovima građana – na odloženo, nije moguće!
Povezani proizvodi
Midea Standardna klima MSAG-12HRN1
43.900 RSD




Midea Klima uređaji
Recenzije
Još nema komentara.